МЕТРО ПАРК

вул. Каменська, 123; метро Вирлиця

ПРО КОМПЛЕКС

Ми будуємо будинок, думаючи про людей, які цінують час, проведений з родиною, люблять приймати гостей, розширюють своє коло спілкування, знаходячи спільноти цікавих людей.

Бажання об’єднати людей з близьким рівнем доходу і схожими цінностями стало натхненням в створенні кварталу, де приємно проводити час з рідними та друзями.

МЕТРО ПАРК зможе похвалитися стильною архітектурою. Комплекс, виконаний в сучасному стилі виглядає вражаючи з любої перспективи. Візуальна константа балансу і гармонії, які важливі для сімейного кварталу.

Зовнішні стіни будуть виконані з цегли, а міжкімнатні та міжквартирні перегородки – з газобетону. Фасад утеплять мінеральною ватою і обштукатурять. Завдяки спектру унікальних характеристик будинок утеплюється, захищається від сонця і негоди, продовжуючи термін експлуатації на довгі роки.

Фактура і якість облицювання фасадів ЖК МЕТРО ПАРК Київ, підкреслює авторський декор, натхненний близькістю парку і озер, додає дому елегантності.

Інженерні артерії житлового комплексу надійні, як швейцарський годинник, безперебійний хід яких гарантовано обладнанням останнього покоління. Вам залишається просто насолоджуватися життям. Всі інженерні системи об’єднані в єдину систему диспетчеризації, що дозволяє оперативно реагувати на будь-які позаштатні ситуації.

Життя в цьому ЖК дійсно може бути цілком комфортною і безпечною.

На території передбачено комплексний благоустрій. Прибудинкова територія комплексу буде закритою для сторонніх, вільної від автомобілів і під охороною (тут буде і контроль доступу, і фізична охорона, і системи відеоспостереження).

Всі громадські зони МЕТРО ПАРК будуть перебувати під відеоспостереженням і охороною, а доступ на внутрішню територію ЖК буде відкриватися тільки за допомогою карти-ключа.

Ми хочемо, щоб мами і тата проводили якомога більше часу зі своїми дітьми. У метро Парк можна не тільки відпочити, а й розкрити свій творчий потенціал, навчитися разом з дитиною чогось важливого і дуже корисного, навчитися розуміти свою дитину, чути його, спілкуватися.

Сім’ї знайдуть різні привабливі моменти для свого способу життя. Ми створюємо затишний простір для дітей, наповнене творчістю, в якому вони вчаться спілкуватися, пізнають нове, ростуть і розвиваються.

У вільний час від занять в дитячому садку або школі підростаюче покоління зможе з користю проводити на ігровий і спортивному майданчиках у дворі будинку. Майданчики оснащуються кращим обладнанням, що відповідає всім вимогам безпеки.

З додаткових «булочок» ми пропонує систему «розумний будинок», яка допоможе оптимально витрачати енергоресурси і підвищить безпеку мешканців і їх майна. Всі комунікації будуть централізованими.

Хороший будинок відразу помітний, тому ми пропонуємо стильне рішення і гідний дизайн в кожному квадратному метрі.

Ми будуємо вашу мрію, творимо місце для щастя. Надійний будинок для спокійного життя.

ІНТЕР’ЄРИ

Ми пропонуємо квартири, як без ремонту, так і з комплексним ремонтом, за обраним Вами дизайном. Створіть індивідуальний дизайн інтер’єру, трансформуйте простір на свій смак. Ви можете зробити житло затишним і гармонійним і в той же час функціональним і зручним у побуті!

Від ваших стильових переваг залежить, які кольори будуть домінувати, як будуть оформлені стіни, як організовано освітлення і які будуть меблі.

КОНТАКТИ

Надійний будинок

Відділ продажу

вул. Каменська, 123
(Дніпродзержинська)
ст. метро Вирлиця

Телефони

098 643 5383
063 499 9648
044 333 7087

Зв’язатись з нами